info@cpbsolutions.sk       +421 944 351 353

Vysokotlakové čistenie kanalizácií

Čistenie kanalizácií a odpadových potrubí vysokotlakovým spôsobom patrí medzi efektívne metódy údržby kanalizácie a odpadového potrubia. Tento spôsob čistenia kanalizácie prispieva významnou mierou k predĺženiu životnosti kanalizácie a predchádzaniu nečakaných havarijných stavov. Výhodou tohto spôsobu čistenia oproti mechanickej metóde je, že sa okrem opätovného obnovenia funkčnosti potrubia čistia aj steny odpadového potrubia od rôznych usadenín, mastnôt, tukov a iného rôzneho druhu odpadu.

 

Pre svojich zákazníkov ponúkame plnú profesionalitu v oblasti vysokotlakového čistenia odpadového potrubia a kanalizácie.

 

Vo svojom technologickom vybavení nám nechýba špeciálne vysokotlakové vozidlo MAN 14.224LLC CANALMASTER, ktorým dokážeme vyčisitiť aj ťažko zanesené potrubia od betónu, prerastených koreňov stromov a rôznych iných mechanických nečistôt a usadenín v priemeroch potrubia od DN200 - DN800.    

 

Disponujeme najmodernejším tlakovým zariadením EUROM COMPACT PRO diaľkovo ovládaným na vzdialenosť až niekoľko desiatok metrov, rôznymi druhmi špeciálnych tlakových trysiek, ktoré sú určené na odstránenie aj tých najťažších prípadov upchatia odpadového potrubia či kanalizácie od DN100 - DN400.

Kontaktujte nás

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Mesto: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia