info@cpbsolutions.sk       +421 944 351 353
Sme experti na potrubia!

CPB Solutions s.r.o.

 

Profesionálne čistenie a monitoring odpadových potrubí, kanalizácií a lapačov tukov. Bezvýkopové opravy potrubia - sanácia, výkopové opravy kanalizácie a prekládky.

 

 

 

 

služby

 

 

 

 

referencie

 

 

O nás  

Spoločnosť CPB Solutions, s.r.o. je mladá a zároveň veľmi dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá vstúpila na trh s ideou priniesť nový spôsob nielen v čistení odpadových potrubí a ich diagnostiky, ale hlavne aj vyššiu úroveň v komunikácii a profesionálneho prístupu ku každému zákazníkovi individuálne, podľa jeho momentálnych, ale aj plánovaných potrieb.

 

Od samého začiatku kladieme dôraz na moderné technológie a komplexné riešenia. Sme vlastníkmi inovatívneho spôsobu čistenia odpadových potrubí metódou CPB, ktorá odstraňuje močový a vodný kameň nachádzajúci sa v potrubiach s menším priemerom. Výsledky dosiahnuté touto metódou čistenia sú neporovnateľné s bežnými spôsobmi čistenia.

 

Vedenie spoločnosti v spolupráci so svojími pracovníkmi na dennej báze analyzuje potreby svojich zákazníkov, a tak hľadá najvhodnejšiu a najefektívnejšiu cestu k vyriešeniu problémov nielen firemných ale aj súkromných zákazníkov. Pracovníci spoločnosti CPB Solutions neodchádzajú od problému pokiaľ nie je vyriešený k maximálnej spokojnosti našich zákazníkov.

 

napíšte nám

 

 

 

Kontaktujte nás

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Mesto: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia